حضور اعتراضی مدیران نهاد وکالت در مقابل ساختمان شورای نگهبان

 

حضور اعتراضی مدیران نهاد وکالت در مقابل ساختمان شورای نگهبان

 

پایگاه خبری انتصار - مدیران کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور و اعضای هیات رئیسه اسکودا در اعتراض به مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی، در مقابل شورای نگهبان حاضر شدند.

 

به گزارش انتصار ، در هفته‌های اخیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوباتی درباره نهاد وکالت داشتند که از آن میان تصویب طرح تحقیق و تفحص از کانون‌های وکلا، تصویب ماده‌ای برای استفاده تمام موسسات و شرکت‌های خصوصی از نماینده حقوقی و نیز مصوبه‌ای برای واگذار شدن اختیار صدور پروانه وکالت به وزارت اقتصاد، مورد اعتراض شدید وکلای کشور قرار گرفته است.

 

طبق برنامه‌ای که از پیش اعلام شده بود، قرار بود ساعت ۹ صبح امروز (شنبه ۴ شهریور) جلسه فوق‌العاده هیأت عمومی اسکودا در واکنش به این مصوبات ناقض استقلال کانون وکلای دادگستری در هتل پارسیان اوین برگزار شود.

 

با وجود این اواخر شب گذشته برخی منابع غیررسمی اعلام کردند پس از برگزاری یک جلسه‌ی اعلام نشده بین مدیران کانون های وکلا در بعد از ظهر دیروز (جمعه) که تا نیمه شب به درازا کشیده، تصمیم گرفته شده است که نشست فوق‌العاده هیأت عمومی اسکودا امروز صبح برگزار نشود.

 

در ادامه و صبح امروز خبرهایی از عزمیت مدیران نهاد وکالت به شورای نگهبان برای اعلام اعتراض به اقدامات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

 

همچنین گفته‌ می‌شود که مقصد بعدی مدیران نهاد وکالت، مجلس شورای اسلامی است.

 

 

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده