دادستان کل کشور: قضات فرایند رسیدگی به پرونده‌ها را تسریع کنند

 

دادستان کل کشور: قضات فرایند رسیدگی به پرونده‌ها را تسریع کنند

 

به گزارش انتصار، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد موحدی، دادستان کل کشور به همراه علی القاصی‌مهر رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات مراجعان و نحوه رسیدگی به پرونده‌ها از جانب قضات کشیک این دادسرا قرار گرفت.

 

وی در ابتدای این بازدید با حضور در شعب با بازپرس‌ها، قضات و معاونان دادسرای تهران دیدار و گفتگو کرد و سپس به بررسی پرونده‌های تشکیل شده در شعب پرداخت و بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضائی تأکید نمود.

 

دادستان کل کشور با بررسی پرونده‌های اداره معاضدت قضائی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در جریان تصمیمات اتخاذ شده در پرونده‌های قضات کشیک قرار گرفت و ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام‌شده، توصیه‌ها و تذکرات لازم را ارائه کرد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی در حاشیه این بازدید گفت: گزارش‌هایی که از دادسرا و دادگستری استان تهران دریافت کرده‌ایم، نشان می‌دهد روند انجام کارها خوب است. قضات با توجه به مشغله کاری بسیار و حجم زیاد ورودی پرونده‌ها در عین حال از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند تا در اولین فرصت فرایند رسیدگی را انجام دهند.

 

وی افزود: به عنوان نمونه در بازدیدی که امروز از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ صورت گرفت قضات کشیک تا به این لحظه درباره تمام مراجعاتی که داشتند تصمیمات لازم را اتخاذ و پرونده‌ها را تعیین تکلیف کرده بودند.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی بیان کرد: در راستای تعیین تکلیف به موقع پرونده‌ها و تسریع در رسیدگی به درخواست‌های مطروحه از مدیریت دادگستری استان تهران، دادسرای تهران و قضات دادسرا و دادگاه تشکر و قدردانی می‌کنم.

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده