آخرین وضعیت پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش

 

آخرین وضعیت پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش/ نقش اتباع بیگانه در جرم اثبان نشده است

 

در پی قتل داریوش مهرجویی، کارگردان برجسته ایرانی و همسرش، وحیده محمدی‌فر، سخنگوی فراجا اعلام کرد که پلیس عاملین این اقدام وحشیانه را به‌‌زودی دستگیر و به دستگاه عدالت خواهد سپرد.

 

به گزارش انتصار ، داریوش مهرجویی کارگردان جریا‌ن‌ساز سینمای ایران شب گذشته در ۸۳ سالگی و به همراه همسرش در ویلای شخصی خود در کرج به قتل رسید.

 

خبرگزاری فارس به نقل از یک منبع آگاه مدعی شده است که داریوش مهرجویی با ۳ ضربه در گلو و ضربه‌ای به سر و همسرش با ضربه‌ای به شاهرگ جان باخته است.

 

همسر مهرجویی پیش‌تر مطالبی درباره تلاش فردی برای ورود غیرقانونی به این ویلا و نیز دزدیده شدن بعضی اموالشان را در حساب اینستاگرامی‌اش اعلام کرده بود. با اینحال رئیس کل دادگستری البرز می‌گوید که درباره ورود غیرقانونی و سرقت لوازم شخصی داریوش مهرجویی شکایتی در دادسرای عمومی و انقلاب فردیس یا پلیس مطرح نشده بود.

 

همچنین در واکنش به برخی ادعاهای دیگر درباره ملیت قاتل، مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز اظهار داشت: نقش اتباع غیرایرانی در قتل مهرجویی و همسرش که شب گذشته در ویلای خود در اطراف کرج به قتل رسیده بودند، مشخص نیست و این ادعا تایید نشده است.

 

توضیحات دادستان شهرستان فردیس درباره قتل داریوش مهرجویی و همسرش

 

 

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده