خانه‌دار شدن کارکنان قضایی کشور تا ۵ سال آینده

 

خانه‌دار شدن کارکنان قضایی کشور تا ۵ سال آینده

 

معاون اول قوه قضائیه گفت: برنامه اساسی از سوی معاونت پشتیبانی قوه برای تهران و استان‌ها آماده شده که امیدواریم با به ثمر رسیدن آن، تا پنج سال آینده همه همکاران دارای مسکن بشوند.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق ظهر امروز ۱۰ آبان ماه در نشست با قضات مجتمع قضائی ۲۲ بهمن کرمان با اشاره به برخی نگاه‌های نامناسب در جامعه به قضات، اظهار کرد: منظور از شأن قضائی بحث مادیات نیست، شأن و احترام قاضی باید به گونه‌ای باشد که داخل و خارج از سیستم، قاضی اقتدار داشته باشد.


وی افزود: در معاونت اول و معاونت حقوقی قوه قضائیه روی این موضوع برای ارتقاء منزلت قاضی اقداماتی در حال انجام هست و شما نیز پیشنهاداتتان را به ما بدهید.


مصدق گفت:تفکر ریاست قوه قضائیه حفظ منزلت قاضی و عمل به مر قانون در رابطه با شاکی، متهم، خواهان و خوانده است.


معاون اول قوه قضائیه در ادامه با اشاره به مطالب مطرح شده توسط قضات در این نشست گفت: می‌دانیم وضعیت معیشتی همکاران اداری و قضائی خوب نیست.


مصدق اظهار کرد: هفته آینده بودجه قوه قضائیه در مجلس مطرح خواهد شد و امیدواریم مسیری که طی شده و در کمیسیون تلفیق اتفاق افتاده، در صحن علنی همینگونه پیش برود و شرمنده همکاران نباشیم.


معاون اول قوه قضائیه در پایان با اشاره به اینکه در زمینه مسائل رفاهی باید کار اساسی صورت بگیرد، عنوان کرد: یک برنامه اساسی از سوی معاونت پشتیبانی قوه برای تهران و استان‌ها آماده شده که امیدواریم با به ثمر رسیدن آن، تا پنج سال آینده همه همکاران دارای مسکن بشوند.

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده