آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

 

آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

 

انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد.

 

به گزارش اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، از امروز شنبه ۱ اردیبهشت ماه آغاز و تا روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

 

داوطلبانی که بر اساس کارنامه اعلام نتایج اولیه دکتری مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

 

جهت انتخاب رشته لازم است در ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را بررسی نمایید و سپس با در نظر داشتن نکات انتخاب رشته دکتری نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنید.

 

برای ورود به سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد لازم است کد دسترسی انتخاب رشته دکتری آزاد و کد ملی خود را وارد کنید. سپس نسبت به پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به ملبغ ۳۰۰ هزار تومان اقدام کنید. در نهایت اولویت های انتخابی خود را فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ثبت کنید و گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

 

قابل توجه است که تا پایان فرصت انتخاب رشته و نیز در صورت تمدید تا پایان مهلت تمدیدشده، امکان ویرایش انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ وجود دارد.

 

تمدید انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

 

اگر چه احتمال تمدید انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ وجود دارد، به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم در اسرع وقت نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده تا به دلیل مسائل پیش‌بینی‌نشده فرصت را از دست ندهند.

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده