حبیب‌زاده: اصلاحات مقررات کارآموزی وکالت به زودی ابلاغ می‌شود

 

حبیب‌زاده: اصلاحات مقررات کارآموزی وکالت به زودی ابلاغ می‌شود

 

رئیس کانون وکلای مرکز از تایید اصلاحات مقررات کارآموزی از سوی معاونت حقوقی قوه قضاییه خبر داد.

 

به گزارش انتصار به نقل از روابط عمومی کانون وکلای مرکز، دکتر بهنام حبیب زاده مومن، رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز، با حضور در جمع کارآموزان دوره چهارم ورودی ۱۴۰۲ در کانون وکلا گفت: در کنار کانون وکلا باشید. استقلال نهاد وکالت به حضور، شجاعت و حمایت شما وابسته است. ارتباط خوبی با کانون وکلا داشته باشید. همکاران ما کنار شما خواهند بود تا مشکلات شما را حل کنند.

 

بهنام حبیب زاده درباره اصلاح ماده ۵۴ آیین‌نامه اجرایی لایحه استقلال کانون وکلا نیز گفت: از خردادماه سال قبل هیات مدیره مصوبه‌ای داشت که این آیین نامه اصلاح شود. معتقد هستیم کارآموزی سهل تر و عمل گرایانه دیده شود تا کارآموز وکالت بتواند در کنار کارآموزی، پرونده هم بگیرد.

 

رئیس کانون وکلای مرکز افزود: اصلاحات پیشنهاد داده شده در معاونت حقوقی تایید شد و در دفتر ریاست محترم قوه قضاییه است. پیش بینی می‌کنیم این اصلاحیه بزودی ابلاغ شود وما پیگیر موضوع هستیم. امیدوارم قبل از سوم خردادماه که زمان آزمون دوره اول پیش بینی شده، خبر خوبی را به شما بدهیم.

 

وی درباره اختصاص ده درصد ظرفیت انتخاب شهر کاراموزی گفت: قطعا هیات مدیره نگاه مثبتی خواهد داشت. این یک تصمیم خوب و شایسته در جهت کمک به کارآموزان خواهد بود. قطعا در زمان مقرر اطلاع رسانی خواهد شد و تصمیم نهایی در اختیار اعضای هیات مدیره است وهمکاران حسن نیت دارند تا اتفاقات خوبی برای شما رقم بخورد.

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده