اطلاعیه ثبت نام دوم دوره کارآموزی پذیرفته‌ شدگان آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱

 

اطلاعیه ثبت نام دوم دوره کارآموزی پذیرفته‌ شدگان آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱

 

اطلاعیه ثبت نام نوبت دوم دوره کارآموزی پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

 

به گزارش انتصار به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، کارآموزان محترم سردفتری که پیامک واریز وجه را دریافت نموده اند می‌بایست جهت شرکت در نوبت دوم دوره کارآموزی با توجه به فایل پیوست و با رعایت شرایط ذیل ثبت نام نمایند.

 

۱- پذیرفته شدگان می‌بایست از تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ با مراجعه به شعب بانک ملی نسبت به پرداخت شهریه مقرر براساس لیست پیوست به حساب ۰۱۱۳۶۴۰۱۸۹۰۰۱ به عهده بانک ملی شعبه شهید نجات‌اللهی با ذکر شناسه واریز ۴۱۰۱۰۱۳۰ به نام پژوهشگاه قوه قضائیه اقدام نمایند.

 

۲- داوطلبان می‌بایست شخصا به همراه اصل فیش واریزی، اصل و تصویر کارت ملی و دو قطعه عکس ۴*۳ تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ به معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی به  آدرس خیابان حافظ، روبه روی دانشگاه امیرکبیر، ساختمان شماره ۳  قوه قضاییه ، معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، طبقه چهارم مراجعه و مدارک خود را به جناب آقای حامد فرخ شاهی تحویل نمایند.

 

۳- این مدت تمدید نخواهد شد.

 

۴- شهریه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

 

۵- تقویم آموزشی دوره کارآموزی و مکان برگزاری کلاس‌ متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

۶- عدم واریز شهریه در موعد مقرر به منزله انصراف از شرکت در دوره کارآموزی و توقف سایر مراحل پذیرش خواهد بود.

 

۷- مبالغ شهریه دوره آموزشی هر کارآموز متناسب با مدت دوره کارآموزی اعلام شده از سوی کانون سردفتران و دفتر یاران تعیین گردیده است. لذا کارآموزان می بایست با مراجعه به لیست پیوست و آگاهی از مدت آموزش خود نسبت به پرداخت شهریه مصوب  مطابق جدول ذیل اقدام نمایند.

 

مدت آموزش دوره ۶ ماهه  دوره ۸ ماههدوره ۱۰ ماههدوره ۱۴ ماهه
مبلغ شهریه(ریال)  ۴۵ꓹ۰۰۰ꓹ۰۰۰۶۰ꓹ۰۰۰ꓹ۰۰۰۷۵ꓹ۰۰۰ꓹ۰۰۰۱۰۵ꓹ۰۰۰ꓹ۰۰۰

 

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده