جزییات تشکیل پرونده داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ دانشگاه علوم قضایی

 

جزییات تشکیل پرونده داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ دانشگاه علوم قضایی (معرفی شدگان استعداد درخشان و معرفی شدگان آزمون سراسری)

 

اطلاعبه دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری درخصوص تشکیل پرونده گزینشی وشرکت درمصاحبه‌ داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد۱۴۰۳(معرفی شدگان استعداد درخشان و معرفی شدگان آزمون سراسری)

 

به اطلاع کلیه داوطلبان بورسیه مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۳ (معرفی‌شدگان استعداد درخشان و معرفی‌شدگان آزمون سراسری) می‌رساند به منظور تشکیل پرونده گزینشی و شرکت در مصاحبه‌های مربوط، لازم است این اطلاعیه را به دقت خوانده و هر سه مرحله را به دقت اجرا نمایند.
نکته: به غیر از معرفی‌شدگان استعداد درخشان که به صورت تلفنی دعوت شده‌اند، اسامی سایر داوطلبان و جدول زمان‌بندی مراجعه آنان، متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که عدم مراجعه آنان در روز تعیین شده به منزله انصراف از گزینش دانشگاه علوم قضایی می باشد.

 

مرحله اول

 

در این مرحله لازم است داوطلبان قبل از تکمیل مدارک و فرم‌ها، فایل‌های زیر را به دقت مطالعه نمایند و سپس مدارک لازم را طبق جدول زیر آماده و به همراه خود به دانشگاه بیاورند:

 

راهنمای تکمیل مدارک                      لیست بیماریهای مانع استخدام                      شرایط و ضوابط اختصاصی دانشگاه

 

ردیفنام مدرکتوضیحات
۱فرم ۸ برگ مشخصات فردی (تکمیل شود)برای دانلود فرم مشخصات فردی کلیک کنید
۲اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه۱ نسخه
۳اصل و کپی پشت و روی کارت ملی۱ نسخه
۴اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی۲ نسخه
۵اصل و کپی کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت سربازی
(برای کسانی که خدمت سربازی انجام داده یا معاف شده‌اند)
۱ نسخه
۶اصل مدارک ایثارگری (درصورت داشتن سهمیه)گواهی خطاب به دانشگاه علوم قضایی باشد
۷کارنامه اولیه آزمون سراسریاز سایت سازمان سنجش اخذ شود
۸عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده۴ قطعه

 

نکته:

 

 1. ساعت شروع فرآیند گزینش در دانشگاه ۶:۳۰ صبح می‌‌‌باشد.
 2. داوطلبانی که در سهمیه ایثارگری شرکت نموده‌اند می‌بایست گواهی ایثارگری خود را همراه مدارک فوق تحویل نمایند.
 3. از گزینش داوطلبانی که شرایط اختصاصی را ندارند، ممانعت به عمل خواهد آمد.
 4. فرم اطلاعات فردی با خودکار آبی به صورت دقیق و خوانا تکمیل شود.
 5. تصویر هر یک از مدارک باید در یک روی برگه  A۴به صورت واضح و خوانا بوده و پشت آن سفید باشد.
 6. در روز مصاحبه یک عدد خودکار آبی و لوازم ضروری دیگر به همراه داشته باشید.

 

مرحله دوم

 

در این مرحله کلیه داوطلبان استعداد درخشان که دعوت شده‌اند و همچنین افرادی که اسامی آنان متعاقباً اعلام خواهد شد می‌بایست به سامانه جامع جذب و گزینش داوطلبان تصدی منصب قضاء به نشانی https://sjg.eadl.ir/accounts/login  مراجعه نمایند. در این سامانه ابتدا داوطلبان الزاماً می‌بایست با شماره تلفن همراه شخصی خود ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام و ورود به سامانه و تأیید تعهدنامه‌ها و سایر گزینه‌ها، داوطلبان وارد قسمت تکمیل پروفایل می‌شوند. این قسمت از ۶ بخش مجزا تشکیل شده است که باید به صورت مرحله به مرحله تکمیل شده و نهایتاً مدارک لازم بارگذاری شود. داوطلبان دقت داشته باشند که اطلاعات خواسته شده باید به صورت کاملاً دقیق باشد و از دادن پاسخ‌های کوتاه و ناقص جداً خودداری نمایند.


تذکر: مسئولیت هرگونه نقص در تکمیل فرمها بر عهده داوطلب می‌باشد.

 

مرحله سوم

 

پس از تکمیل فرمهای مربوطه (پروفایل)، در همان صفحه اول سامانه جذب (آدرس فوق) داوطلب می‌بایست وارد قسمت آزمون‌های روان‌شناسی شود. در این قسمت سه آزمون روان شناسی در نظر گرفته شده است که داوطلب باید جداگانه هریک از آنها را پاسخ داده و آزمون را تکمیل نماید.


تذکر:

 

 1. برای تکمیل آزمون‌های روان شناسی هر داوطلب به حداقل ۳ ساعت زمان نیاز دارد. لذا پیشنهاد می‌شود از قبل برنامه‌ریزی مناسب را انجام دهید.
 2. دقت داشته باشید که زمان مناسب و محیط آرام و بدون تنش برای آزمون‌های روان‌شناسی حائز اهمیت است.
 3. تأکید می‌شود داوطلبان آزمون‌های روان شناسی را شخصاً، به تنهایی و بدون دخالت و مشورت با دیگران تکمیل نمایند. چرا که در غیر این صورت، هنگام مراجعه و مصاحبه روان‌شناسی تشخیص این موضوع برای متخصصین روان‌شناس امری بسیار ساده می‌باشد و درنهایت به علت تقلب، داوطلب از فرآیند گزینش حذف خواهد شد. ضمن اینکه آزمون روان‌شناسی، مربوط به تحصیل شخصیت هر شخص است و پاسخگویی به آن توسط دیگران یا با کمک دیگران، در نهایت به زیان داوطلب خواهد بود.
 4. شرکت در هر سه آزمون روان‌شناسی الزامی است و عدم تکمیل هریک از آزمونها به منزله عدم شرکت در کل آزمون است.

 

نکات تکمیلی:

 

 • نتایج نهایی پذیرفته شدگان صرفاً از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
 • بوفه و سالن غذاخوری و اقامتگاه‌‌های دانشگاه تعطیل بوده و به هیچ وجه امکان پذیرش همراهان وجود ندارد.
 • اولین مراجعه داوطلبان به دانشگاه علوم قضایی، ساختمان شهید بهشتی خواهد بود. لذا از مراجعه به سایر ساختمان‌‌‌ها جداً پرهیز نمایید.

 

آدرس:  تهران، خیابان انقلاب اسلامی، نرسیده به پل کالج، انتهای خیابان خارک، نبش کوچه شهید هاشمی‌فر، پلاک ۸، ساختمان شهید بهشتی

 

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده